Polsko-Ukraińskie Forum Młodzieży Przedsiębiorczej – Rajskie 2017

Polsko-Ukraińskie Forum Młodzieży Przedsiębiorczej – Rajskie 2017

Od 1.08.2017 roku do 10.08.2017 roku jeden z naszych podopiecznych Krystian uczestniczył w wyjeździe Polsko-Ukraińskiego Forum Młodzieży Przedsiębiorczej w Bieszczadach, podczas którego – oprócz wakacyjnego odpoczynku i rekreacji w górach – miał możliwość nabycia doświadczenia oraz nowych umiejętności „wprowadzających” w dorosłe życie. Jak sam uczestnik warsztatów stwierdził „samymi marzeniami nigdzie się nie zajdzie”.

Przez te wakacyjne dni odpoczynku oraz pracy trenerzy i wychowawcy podjęli trud przygotowania grupy młodzieży polsko-ukraińskiej do tego, aby odpowiedzialnie i z właściwymi umiejętnościami społecznymi „wkraczali” w swoją dorosłość.

Zajęcia teoretyczne podczas  wyjazdu przeplatane były  z zajęciami praktycznymi. Spotkania odbywały się  między innymi z trenerem personalnym, jak i z właścicielem  telewizji, a ich celem był przekaz, iż warto mieć swój życiowy cel, chociażby był troszkę szalony.

Owocem spotkań warsztatowych będzie film, którego trudu montażu podjęła się zgromadzona tam młodzież wraz z fachową ekipą pracowników telewizji. Jego premiera ma odbyć się we wrześniu tego roku.